Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów i osoby związane zawodowo z edukacją dzieci i młodzieży na konferencję EDU-TRENDY.  Konferencja odbędzie się 17 maja 2019 r. w zabytkowej Łaźni Łańcuszkowej przy ul. Wolności 408 w Zabrzu.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! - TUTAJ
 

Tegoroczna edycja konferencji, przygotowana przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, będzie jeszcze bardziej inspirującym i integrującym środowisko wydarzeniem, a przyczyni się do tego na pewno jej temat przewodni – grywalizacja w edukacji.

 

miasto edu

 

Teoria połączy się z praktyką już na etapie prelekcji, które wygłoszą nauczyciele praktycy, w swojej codziennej pracy kreatywnie wykorzystujący elementy znane z gier fabularnych i komputerowych. Pokażą oni, jak dzięki takim zabiegom osiągnąć cel w postaci poprawy wyników nauczania na każdym szczeblu edukacji oraz zachęcenia uczniów do większej aktywności i zaangażowania podczas zajęć.

 

W drugiej części konferencji zapraszamy na wizytę studyjną w kompleksie Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Zabrzańskie podziemia i dwie z jej kluczowych atrakcji edukacyjnych – Bajtel Szychta i Bajtel Gruba, przemienione na tę specjalną okazję w Belfer Szychtę i Belfer Grubę, pozwolą uczestnikom na chwilę poczuć się dziećmi i podążyć za duchem przygody w poszukiwaniu podziemnych skarbów.

 

Mamy nadzieję, że takie połączenie inspirującej teorii z emocjonującą praktyką stanie się przyczynkiem do wymiany doświadczeń, myśli i przykładów dobrej praktyki.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji TUTAJ.

 

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego, a następnie odesłanie jego zeskanowanej wersji na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dnia 10 maja 2019 r. Oryginał formularza należy dostarczyć do punktu rejestracyjnego w dniu konferencji.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy!

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.
Obiekt należy do Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.

 

Deklaracja dostępności MGW

 

Zabrze Logo Woj. Lskie   Szlak Zabytkw Techniki Erih   Nowe PKFortum GZM 2 

PGG gornik zabrze g Grnik Zabrze   POTfamur logo                     Logo Hutalogo rsNowy Projektlogo skrconeWWW 1WWW 4