KUP BILET NA KONCERThttps://bilety.kopalniaguido.pl/index.php?p=MY3

KUP BILET NA KONCERT I ZWIEDZANIEhttps://bilety.kopalniaguido.pl/index.php?p=MYTRZY

 

Wakacje w mieście? Wakacje w Zabrzu? Nie znajdziesz miejsca gdzie spędzisz je lepiej!!!

 

Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu zaprasza na fantastyczny koncert w Parku 12C. Już 3 sierpnia nasza plaża w sercu miasta, zmieni się w estradę, na której wystąpią dziewczyny z zespołu  MY 3. Młodszych, starszych, wszystkich zapraszamy na największy młodzieżowy koncert tych wakacji.

 

MY 3 to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych zespołów wykonujących muzykę dziecięcą i młodzieżową. Powstał w 2017 roku i błyskawicznie zdobył ogromną liczbę fanów. Jego koncerty gromadzą setki miłośników muzyki. Tym razem Julia "Julka" Trojanowska, Natalia „Natka” Klewicz i Karolina „Gefi” Gefert zagrają w sobotę, 3 sierpnia w naszym Parku 12C (ul. Sienkiewicza 43).

 

Sztolnia Królowa Luiza oraz Kopalnia Guido przygotowały specjalne oferty!!


1. Każdy kto zakupi bilet promocyjny w cenie 100 zł; uprawniony będzie do zwiedzenia jednej z naszych podziemnych tras turystycznych. Oferta do wykorzystania do 31 sierpnia 2019!

 

 

2. 2+1 przy zakupie dwóch biletów opiekun wchodzi za free TYLKO na koncert! WIDZIMY SIĘ 3 SIERPNIA :)

 

plakat web

 

TO NIE WSZYSTKO!!

 

W związku z licznymi głosami osób zainteresowanych samym koncertem zespołu MY3, wprowadzamy bilet upoważniający TYLKO do wejścia na wydarzenie W CENIE 50 zł !!! Przy zakupie tych biletów również obowiązuje promocja 2+1 (opiekun wchodzi za free na koncert).

 

 

Informacje dodatkowe:
Kiedy: sobota, 3 sierpnia 2019 r.
Godz. 17.00
Gdzie: Park 12C Sztolni Królowa Luiza, ul. Sienkiewicza 43, Zabrze
Bilety w cenie 50 LUB 100 zł do nabycia w kasach i online.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu +48 32 271 40 77.

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

 

Deklaracja dostępności MGW

 

Zabrze Logo Woj. Lskie   Szlak Zabytkw Techniki Erih   Pokady KulturyFortum   PlatanGrnolskie

PGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTAXI WEST   POTlogo Planet Cinemafamur logoTramwaje ŚląskieppObszar roboczy 37logo IbisJSW                     katowice airport logoDB eps PrzekonwertowanywpiibZamek Lesna Skala Logo Czarne Maelogo rslogoObszar roboczy 1 100MKiDNNIMiT